Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Medya ajansı ne iş yapar?

Sosyal medya ajansı firmaların ürün, hizmet ve markalarının sosyal medya mecralarında tanıtılması, takibi ve yönetilmesi hizmetleri verir. Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, Linkedin, Youtube gibi sosyal medya platformlarında firma adına tüm tanıtım ve reklam çalışmalarını yürütür.

Medya Ajansı ne demek?

Sosyal medya ajansı, markaların sosyal medya platformlarındaki ihtiyaçlarını belirlemek, içerik paylaşım stratejilerini oluşturmak, kampanya ve reklam çalışmalarını yapmak için hizmet veren ajanslardır.

Dijital medya ajansları ne iş yapar?

Dijital ajanslar bir pazarlama sistemi kurarken öncelikle birlikte çalışacağı firmanın yapısını ve seslendiği hedef kitleyi araştırır. Sonrasında hedef kitlenin hangi zaman dilimlerini, hangi mecralarda geçirdiğini tespit eder. Bu sonuçlara göre firmaya özel olarak bir dijital pazarlama stratejisi oluşturur.

Iyi bir reklam ajansı nasıl olur?

Günümüzde dijitale dönen reklam ajansları bünyesinde sosyal medya yönetimi başta olmak üzere, grafik tasarımı, prodüksiyon, post prodüksiyon ve yazılım gibi önemli birimler olmalıdır. Kendi alanında yetkinleşmiş bir ekiple çalışan ajanslar, daha kaliteli, daha özgün ve daha hızlı işler üretir.

Sosyal medya ajansında kimler çalışır?

1) Web Tasarımcı …
2)Grafik Tasarımcı …
3)Sosyal Medya Uzmanı …
4)Reklam Ajansı Metin Yazarlığı (İçerik Yazarlığı) …
5)Art Direktör (Sanat Yönetmeni) …
6)Kreatif direktör. …
7)Proje Yöneticisi. …
8)SEO Uzmanı

SEO ajansları ne iş yapar?

SEO ajansları bünyesinde; site içi, site dışı ve teknik SEO (arama motoru optimizasyonu) gibi farklı alanlarda uzman ekipler yer alır. Uzman SEO Ajansı ekipleri, siteniz için özel SEO stratejileri geliştirerek müşterilerin dijital pazarlama hedeflerine ulaşmasına yardımcı olur.

Whatsapp
Yigit
Yigit
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?